Sandėlių g. 28, Klaipėda, LT-95107
I-V 8:00 - 17:00 val. VI-VII Nedirbame
Breadcrumb Image
Infraraudonųjų spindulių pirtys
Infraraudonųjų spindulių įrengimas visoje Lietuvoje
15 Geg 2019  /  by admin   /   0 Comments

Infraraudonųjų spindulių pirtys yra visiškai kitokios. Jose nėra šildymo krosnies, kuri kūrenama malkomis arba yra elektrinė, be kurios suomiška pirtis esuvokiama. Šiluma infraraudonųjų spindulių pirtyse išgaunama infroraudonaisiais spinduliais, kurias skleidžia infraraudonųjų spindulių kaitintuvai. Dėl šios priežasties, infraraudonųjų spindulių saunos yra taip pat žinomas kaip infraraudonųjų spindulių kabinos. Kiti skirtumai nuo suomiškos pirties yra labai nedideli.

Kadangi faktinę šilumą skleidžia ne krosnelė, bet kaitintuvas, temperatūra saunoje yra palyginti mažas. Šiandien labai svarbu yra tai, kad infraraudonųjų spindulių saunose sunaudojamai labai nedaug elektros energijos.Kaitinimasis infraraudonųjų spindulių pirtyse yra ilgesnis nei įprastinėje pirtyje. Infraraudonųjų spindulių pirtyje sušylama, kai Spinduliuotė prasiskverbia per odą į organizmą, kur ji sukelia malonų šilumos pojūtį.

Temperatūra ir drėgmė infraraudonųjų spindulių pirtyje nėra aukšta, todėl apdailai naudojama mediena neturi būti karčiui atspari ar mažai kaistanti. Dažniausiai naudojama mediena – bukas, cuga, ąžuolas, kedras.

“Poilsio sprendimai” komanda profesionaliai konsultuoja, projektuoja bei įrengia infroraudonųjų pirtis. Taip pat galime Jums pasiūlyti ir platų kokybiškų infroraudonųjų spindulių kabinų asortimentą.