Sandėlių g. 28, Klaipėda, LT-95107
I-V 8:00 - 17:00 val. VI-VII Nedirbame
Breadcrumb Image
Pirties įrengimas
Pirties įrengimas visoje Lietuvoje
15 Geg 2019  /  by admin   /   0 Comments

Pirties įrengimas visoje Lietuvoje. Nuo senų senovės pirtis buvo ištobulintas ir padedantis atsipalaiduoti būdas palaikyti kūno švarą. Maudynės vykdavo keliais etapais, vis karštesnėse patalpose, kol pasiekdavo tokią, kurią mes pavadintume pirtimi. Skandinavijoje pirtis būdavo vienas pirmųjų naujos sodybos pastatų. Ten būdavo ugniakuras šildydavęs žiemą.

Lietuviška senovinė pirtis atliko daugybę reikšmingų funkcijų ir, ko gero, buvo pats svarbiausias statinys visame ūkyje. Tai buvo savotiški „kultūros namai”, ugdę tikrą bendruomeniškumo jausmą. Naujakurys pirmiausia suręsdavo pirtį, o tik po to statydavo būstą,

Lietuvos gyventojams būdingas noras turėti savo būstą, jį puoselėti ir tobulinti, o pirtelė šiandien – ne tik švarinimosi patalpa, bet ir sveikatinimosi, malonumo, pramogų ir poilsio priemonė. Skirtingos tautos turi skirtingas pirtinimosi tradicijas, tačiau jas visas jungia pagrindinė – teigiamas poveikis sveikatai. Vis dėlto, šiandien pirtis daugeliui tapo pramoga.

Poilsiosprendimai.lt Jus ragina patikėti pirtelės projektavimą, konsultacijas ir  įrengimą profesionaliai komandai. Atsižvelgiant į Jūsų norus ir pageidavimus, mes padėsime sukurti Jūsų svajonių pirtelę, ją įrengsime ir pasiūlysime priežiūros darbus.