Kraunama

Apie mus

Daugiau nei 10 metų patirtis pirčių ir baseinų įrengime. Ilgametė patirtis ir griežtas požiūris į kokybišką darbą leidžia mums dirbti ne tik su fiziniais klientais, bet ir su statybų įmonėms įrengiant viešuosius objektus. Dirbame visoje Lietuvoje ir Europoje.Teikiame ne tik įrengimo, bet ir priežiūros, bei aptarnavimo paslaugas. Taip pat užsiimame pirties ir baseinų įrangos prekybą, esame oficialūs daugelio gamintojų atstovai. Mums priklauso šios el. parduotuvės: www.pirtiesprekes.lt, www.manobaseinas.lt, www.esaunashop.com, www.esaunashop.de, www.esaunashop.fr. Daugelį prekių laikome mūsų 1000 kv. m. sandėlyje, todėl galime užtikrinti greitą pristatymą.

VISADA AUGANTYS

Pradėjome nuo pirčių įrengimo paslaugų teikimo Klaipėdoje, vėliau savo veiklos teritoriją išplėtėme visoje Lietuvoje. Šiandien dirbame ir įrengiame objektus ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. Bendradarbiaujame su lyderiaujančiomis statybų kompanijos, tokiomis kaip: UAB Conresta, UAB Lyderio grupė ir kitomis.

PROFESIONALAI

Visada sekame naujoves savo veiklos srityje, nuolat dalyvaujame tarptautinėse parodose, kuriose stebime pirčių, baseinų, SPA zonų tendencijas. Įmonėje dirba ilgametę patirtį turintys specialistai. Įmonės vadovas pradėjo nuo pirčių įrengimo, vėliau įkūrė UAB Poilsio sprendimai. Šiuo metu pats rengia projektus, rūpinasi jų įgyvendinimu, todėl galime drąsiai sakyti, kad mes esame ne teoretikai, bet praktikai!

KODĖL RINKTIS MUS?

Mūsų meistrai turi ilgametę patirtį, todėl gali įgyvendinti net sudėtingiausius kliento norus. Daugiau nei 10 metų patirtis projektuojant, įrengiant baseinus ir pirtis.Mumis pasitiki tokios įmonės, kaip: UAB Conresta, UAB Lyderio grupė ir kitos. Visa mūsų veikla apdrausta.

Poilsio sprendimai siekia užtikrinti aukščiausią kokybę ir visiškai patenkinti vartotojų lūkesčius.

Baseinų įrengimo padalinio paslaugos:

 • Visų tipų baseinų įrengimas (lauko, vidaus, viešųjų).
 • Baseinų projektų rengimas.
 • Baseinų remontas ir priežiūrą.
 • Baseinų renovacija.
 • Prekyba Baseinų chemija ir įranga.
 • Kvalifikuotų, ilgametę patirtį turinčių meistrų paslaugos.

 

Pirčių įrengimo padalinio paslaugos:

 • Visų tipų pirčių įrengimas (sauna, turkiška, rusiška, hamam ir kt.).
 • Pirties projektų rengimas.
 • Pirčių ir pirčių įrangos remontas.
 • Prekyba visa pirčių įranga.
 • Kvalifikuotų, ilgametė patirtį turinčių meistrų paslaugos.

Daugiau nei 10 metų patirtis!

Misija ir vizija

VIZIJA
Kedro pirties irengimas visoje Lietuvoje
Būti patikimu Jūsų partneriu kartu su kuriuo sukursime Jūsų svajonių pirtį ar baseiną. Tapti didžiausia SPA zonų įrengimo įmone Pabaltijo regione.
MISIJA
Baseino įrengimas visoje Lietuvoje
Išklausyti klientus, dalintis su jais turimomis žiniomis ir stengtis visapusiškai patenkinti jų poreikius bei lūkesčius, sukuriant individualių pasiūlymų ir paslaugų paketą, kuris užtikrina 100% kliento pasitenkinimą.

Mūsų komanda

Vaidas Baupkus
Direktorius

15 metų patirtis pirčių įrengime ir projektavime.

Virginijus Kasiliauskas
Projektų vadovas

Daugiau nei 15 metų patirtis baseinų projektavime ir įrengime.