Sandėlių g. 28, Klaipėda, LT-95107
I-V 8:00 - 17:00 val. VI-VII Nedirbame
Breadcrumb Image
Turkiškos garinės pirties įrengimas
Turkiškos garinės pirties įrengimas Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje
15 Geg 2019  /  by admin   /   0 Comments

Turkiškos garinės pirties įrengimas. Palyginti su tradicine suomiška pirtimi, kurioje oro temperatūra gali įkaisti iki 110 laipsnių Celsijaus, garinė pirtis yra labai švelni ir toleruotina, todėl ypač tinka pradedantiesiems. Garinių pirčių, taip kaip ir tradicinių yra keletas rūšių – turkiška, romėniška. Normali maudymosi temperatūra yra apie 45 ° C esant 100% oro drėgmei. Tokia pirtis labai naudinga sveikatai – šiluma skatina kraujotaką ir mažina raumenų ar sąnarių problemas.
Taip pat labai naudinga odai. Skatinamas prakaitavimas yra natūralus organizmo valymo būdas, kurio metu iš organizmo pašalinami toksnai. Mokslininkai bei gydytojai sutaria ir pabrėžia bendrą teigiamą poveikį  savijautai ir vidinei ramybei. Garinė pirtis rekomenduojama žmonėms, turintiems miego problemų bei sergantiems depresija ar tiesiog pervargusiems, patiriantiems daug streso. Tokioje pirtyje labai svarbus skysčių balansas organizme, kad būtų pasiekiami geriausi pirtinimosi rezultatai ir poveikis organizmui būtų maksimaliai teigiamas. Vidutinis buvimo garinėje pirtyje laikas – nuo 10 iki 15 minučių.

Garinei pirčiai įrengti naudojamos medžiagos turi atlaikyti aukštą temperatūrą bei labai didelę oro drėgmę, grindys negali būti slidžios, jose turi būti įrengtas drenažas. Taip pat lubos turi būti nuožulnios, arkos tipo, kad garo kondensatas nevarvėtų ant pirtyje besimaudančių žmonių. Todėl tokiai pirčiai įrengti negali būti naudojama mediena. Garinės pirties apdaila dažniausiai pasirenkama keramikinės ar stiklo plytelės, karščiui atsparaus plastiko ar prabangaus marmuro apdaila.

“Poilsio sprendimai” padės Jums suprojektuoti ir įrengti kokybišką, funkcionalią bei modernią garinę pirtį.