Kraunama

Saunos renovacija Račkauskų sodyboje “Agluonoje”

Aprašymas

Buvo atlikta renovacija jau kurį laiką veikiančioje ir nusidėvėjusioje saunoje Račkauskų sodyboje “Agluonoje”.

Pirties apdailai pasirinktas puikus dekoratyvinis elementas – himalajų druskos blokeliai. Už jų įmontuotas LED apšvietimas, kuria dar jaukesnę aplinką pirtyje.

Sienų ir lubų apdailai pasirinktos plačios juodalksnio dailylentės. Gultams panaudota aukštos rūšies greitai neįkaistanti abachi mediena. Dėl ko malonu sėdėti ar gulėti, nedeginant odos. Po gultais sumontuotas LED apšvietimas.

Pakeista pirties kaitinimo įranga. Rankų darbo krosnelė pakeista į malkinę Harvia Legend 300 Duo su išorine pakura, talpinanti didelį kiekį akmenų. Lubose sumontuota priešgaisrinė apsaugos sistema – plokštė Minerit Sauna, sprinkleris. Aplink krosnelę iš medienos ir metalo įrengtas apsauginis apvadas.

Pakeistas langas – medinis rėmas, grūdintas stiklas. Nusidėvėjusios pirties durys pakeistos naujomis – specialiai skirtomis pirtims su grūdintu stiklu ir medine stakta. Šis stiklas apdorotas karščiu, 5 kartus stipresnis už įprastą. Stakta pagaminta iš specialiai paruoštos medienos, kad išvengti staktos deformacijų, dėl svyruojančios temperatūros.

Sumontuoti garsiakalbiai.