Kraunama

Sauna Kretingoje II

Aprašymas

Gultai, nugaros atramos, lubos, sienos – iš afrikietiškos nekaistančios abachi, grindų grotelės – iš juodalksnio medienos. Nugaros atramose ir už himalajų druskos plytų įmontuotas spalvotas RGB apšvietimas, valdomas belaidžiu spalvų keitimo pultu. Krosnelė – Harvia Cilindro su apdailos žiedu, užpildyta gabro diabazo akmenimis. Durys – grūdintas bronzinis stiklas su juodalksnio stakta.

Pirties apdailai pasirinktos himalajų druskos plytos su įmontuotu apšvietimu sukuria jaukią aplinką ir dar labiau sustiprina pirties poveikį. Himalajų druskos akmenys – natūralus jonizatorius, kuris efektyviai gerina oro kokybę, skleisdamas neigiamus jonus. Neigiamai jonizuotas oras pagerina sveikatą, padeda gydant daugelį negalavimų, tokių kaip: bronchinė astma, plaučių ir bronchų ligos, poinfarktinė būsena, hipertonija, skrandžio ir žarnyno opaligės, gastritas, skydliaukės ligos, dermatitas, įvairios alergijos, nervinės ligos, padeda įveikti stresą ir nuovargį. Atliekant prities procedūras tokioje pirtyje, nauda bus dviguba.

Šios pirties didžiausias privalumas – stumdomas apatinio gulto suolas, skirtas patogiam vanojimui. Kliento pageidavimu, buvo suprojektuoti pakankamai platūs ir tinkamo aukščio gultai, prie kurių galima patogiai atsistoti vanojimui. Ne vanojimo metu gultas virsta sėdėjimo vieta. Platus gultas leidžia kur kas patogiau vanoti ir save, nes galima užsikelti kojas ten, kur šilčiau.