Kraunama

Sauna-infra pirtis Kernavėje

Aprašymas

Pagrindinis mūsų projektų išskirtinumas – gebėjimas sukurti ir įgyvendinti nestandartinius ar net visiškai naujus techninius sprendimus, bei gebėjimas pasiūlyti individualius sprendimus jūsų pirties projektui.

Šis pirties projektas išskirtinis tuo, jog buvo sujungti du pirčių tipai – tradicinė sauna ir infraraudonųjų spindulių pirtis.

Pats didžiausias tokios pirties išskirtinumas ir pranašumas, palyginti su kitomis – daugybė gydomųjų savybių. Pasirinkti pirties režimą galima pagal tai, kokius negalavimus norima pašalinti.

Sauna rekomenduojama sportininkams ar aktyviau fiziškai gyvenantiems, nes padeda atsipalaiduoti raumenims, mažina skausmą, šildo sąnarius, tirpdo riebalus, tonizuoja, reguliuoja krajospūdį, mažina stresą, naikina virusus, bakterijas. Vakarais sauna pagelbės norint atsipalaiduoti, rytais – siekiant tonizuoti organizmą, paruošti jį darbui.

Infraraudonųjų spindulių pirtyje kaitinamas kūnas, ne oras. Pirties metu suaktyvėja medžiagų ir kraujo apykaita. Spinduliai malšina skausmus, stiprina imuninę sistemą, ramina nervinę sistemą, suteikia energijos.

Oro kokybę ir pirties pojūčius labai stiprina įrengta didelė himalajų druskų siena. Skleidžiami neigiami jonai stiprina sveikatą, padeda įveikti daug negalavimų, tokių kaip: bronchinė astma, plaučių ir bronchų ligos, poinfarktinė būsena, hipertonija, skrandžio ir žarnyno opaligės, gastritas, skydliaukės ligos, dermatitas, įvairios alergijos, nervinės ligos, padeda įveikti stresą ir nuovargį. Atliekant prities procedūras tokioje pirtyje, nauda dviguba.

Šios pirties procedūrų poveikį stiprina muzikos terapija. Įmontuotas muzikinis centras su grasiakalbiais sumažina stresą, nerimą, o tai tiesiogiai veikia širdies veiklą.

Dar vienas  šio projekto privalumas – stumdomas apatinio gulto suolas, skirtas patogiam vanojimui. Suprojektuoti pakankamai platūs ir tinkamo aukščio gultai, prie kurių galima patogiai atsistoti vanojimui. Ne vanojimo metu gultas virsta sėdėjimo vieta.

Šią pirtelę lengva ir greita paruošti.

Naudota įranga:

 • Elektrinė išskirtinio dizaino krosnelė EOS Mythos S45 Vapor su garo generatoriumi. Krosnelėje patalpina iki 45 kg žadeito akmenų. Tokio kiekio pakanka pastoviam temperatūros išlaikymui ir komfortiškam mėgavimuisi pirtimi. Patogi jos priežiūra – akmenys nesiliečia su kaitinimo elementais. Juos galima pakeisti neišimant akmenų.
 • Žadeito akmenys.
 • Du valdymo pultai, įmontuoti už pirties ribų – skirti dviems atskiriems režimams valdyti. Harvia Xenio Combi CX110C valdymo pultas ir Harvia CX36I infra valdymo pultas.
 • Rūko sistema – penki purkštukai lubose.
 • Automatinis vandens užpildymas.
 • EOS IR spindulių šildymo plėvelė.
 • Muzikinis centras, įleidžiamas į sieną su spalvotu LCD ekranu. Tinkantis naudoti priepirtyje. Komplektuojamas su drėgmei ir karščiui atspariais garsiakalbiais. Valdomas mygtukais arba nuotoliniu valdymo pulteliu.
 • Šviestuvas Led RGB po viršutiniu gultu, nugaros atramose ir už druskų sienos – spalvos valdomos atskiru pulteliu.
 • Vidaus apdaila ir gultai iš aukščiausios kokybės kedro medienos – nedeginančios kūno. Gultai iš nestandartinių platesnių lentų – patogesniam vanojimui. Nugaros atramos ir krosnelės aptvaro apsauga – abachi juostelės.
 • Himalajų druskos siena.
 • Bronzinio stiklo durys.
 • Ventiliacijos detalės.